Βρίσκεστε εδώ:  Athens Airport Bus  >   Τρένο

Δρομολόγια προαστιακού από Ελευθέριος Βενιζέλος

Αεροδρόμιο - Άνω Λιόσια

ΣΤΑΘΜΟΣ Πρώτο Από 06:00 έως 23:00 Τελευταίο
Ελ. Βενιζέλος 05:26 στο και 11' και 26' και 44'  21:26
Κορωπί 05:31 στο και 16' και 31' και 49' 21:31
Παιανία-Κάντζα 05:37 στο και 22' και 37' και 55' 21:37
Παλλήνη 05:39 στο και 24' και 39' και 57' 21:39
 Πλακεντίας 05:43 στο και 01' και 28' και 43' 21:43
Πεντέλης 05:45 στο και 03' και 30' και 45' 21:45
Κηφισίας 05:47 στο και 05' και 32' και 47' 21:47
Νερατζιώτισσα 05:49 στο και 07' και 34' και 49' 21:49
Ηράκλειο 05:51 στο και 09' και 36' και 51' 21:51
Μεταμόρφωση 05:53 στο και 11' και 38' και 53' 21:53
ΣΚΑ 05:55 στο και 13' και 40' και 55' 21:55
Άνω Λιόσια 05:58 στο και 17' και 43' και 58' 21:58

 

Δρομολόγιο: Άνω Λιόσια - Κιάτο

ΣΤΑΘΜΟΣ Πρώτο Από 06:00 έως 23:00 Τελευταίο
Άνω Λιόσια 06:17 στο και 17' 22:17
Ασπρόπυργος 06:24 στο και 24' 22:24
Μαγούλα 06:29 στο και 29' 22:29
Νέα Πέραμος 06:37 στο και 37' 22:37
Μέγαρα 06:41 στο και 41' 22:41
Κινέττα 06:50 στο και 50' 22:50
Αγ. Θεόδωροι 06:55 στο και 55' 22:55
Κόρινθος 07:06 στο και 06' 23:06
Ζευγολατιό 07:13 στο και 13' 23:13
Κιάτο 07:19 στο και 19' 23:19